Urząd Miasta przygotowuje prospekt turystyczny dotyczący popularności lokalnych ścieżek rowerowych i naturalnie nie może zabraknąć największego miejsca postojowego dla jednośladów.

Miasto szuka grafika, który w programie graficznym dorysuje rowery przy największym kołobrzeskim parkingu rowerowym znajdującym się przy deptaku na ulicy Sikorskiego.

Jak mówią urzędnicy, nie udało się uchwycić na żadnym zdjęciu nawet jednego przypiętego tam roweru.

- Wysyłaliśmy tam wielokrotnie pracowników z aparatami, zainstalowaliśmy nawet fotopułapki i nic – Magistrat bezradnie rozkłada ręce.

- Chcieliśmy zrobić piknik rowerowy i rozdać mieszkańcom zapięcia do roweru z napisem „Kołobrzeg – regeneracja”, żeby mogli przypiąć swoje jednoślady i zrobić wspólne zdjęcie, ale jest pandemia i nie możemy – komentuje rzecznik prasowy prezydenta Michał Kujaczyński.

Również drugi pomysł, polegający na opróżnieniu 4 stacji roweru miejskiego i przypięciu miejskich rowerów do stojaków nie do końca podoba się urzędnikom.

- Nikt nie uwierzy, że wszyscy mieszkańcy jeżdżą jednakowymi rowerami – komentują anonimowo.

- Dlatego podkreślamy w zapytaniu ofertowym, że to muszą być różne rowery. Zarówno małe jaki i duże, miejskie, sportowe i górskie, damskie, męskie, rowery żeglarskie, rowery dla niepełnosprawnych i przynajmniej 2 elektryczne. Zależy nam na różnorodności – dodaje Michał Kujaczyński.

 

Od redakcji: To oczywiście żart na Prima Aprilis, artykuł nie ma oparcia w faktach.

Komentarze  
+5 # prima 2021-04-01 06:24
Przecież nie będę pisał, że dziś pierwszy kwietnia,bo jeszcze ktoś by uznał ,że jestem wybitnie inteligentny i by mnie wzięli na vice prezydenta od rowerów,hulajnóg,deskorolek i innego, jeżdżącego badziewia , z którym nikt nie może sobie poradzić na ulicach naszego miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # M.Jastrzębski 2021-04-01 07:17
A miasto nie szuka prezydenta ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Taa 2021-04-01 10:30
Nie trzeba szukać grafika wystarczy dostawić urządzenia do siłowni zewnętrznej ,ławeczki rośliny i w sezonie nie będzie gdzie stawiać roweru
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook