W Kołobrzegu trwają przygotowania do uruchomienia punktu szczepień masowych. Taki punkt może powstać w hali Łuczniczce. Ale w tej chwili pod uwagę brana jest jeszcze inna lokalizacja.

Jeszcze dzisiaj rano było pewne, że kołobrzeski punkt szczepień masowych powstanie w hali Łucznicze. Rozmowy na ten temat trwają i trwają też przygotowania do jego uruchomienia. 

Ale niewykluczone ze współpraca miasta i Uzdrowiska, które ma być patronackim punktem może przełożyć się na jeszcze inne rozwiązanie. Kołobrzeskie Uzdrowisko utworzyło dwa punkty szczepień populacyjnych, i być może jeden z nich zostanie zamieniony na punkt szczepień masowych. Ale ostateczna decyzja  i tym samym odpowiedź na pytanie gdzie będzie kołobrzeski punkt szczepień masowych, zapadanie najprawdopodobniej w najbliższych godzinach..

 Według założeń wojewody punkty szczepień masowych powinny ruszyć 19 kwietnia.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook