Otwarcie sezonu żeglarskiego, strefa chilloutu, czy koncert Johna Porter’a. Takie między innymi atrakcje miały miejsce w sobotę w Porcie Jachtowym.

W sobotę, kołobrzeski Port Jachtowy tętnił życiem. Od rana na mieszkańców i turystów czekało wiele atrakcji. Pierwszą z nich było otwarcie sezonu żeglarskiego, podczas którego, Bractwo Kaphornowców odznaczyło swoim największym wyróżnieniem grotmaszta kpt. Tadeusza Natanka.

Złożono również kwiaty pod pomnikiem „Kołobrzeskim żeglarzom na wiecznej wachcie”.

Po ceremonii, oficjalnie otwarta została strefa chillout’u, gdzie współtworzący ją MOSiR przygotował liczne zajęcia sportowe, takie jak na przykład trening crossfit.

Wieczorem nie lada gratką był  koncert światowej sławy muzyka John’a Porter’a, który wraz z zespołem The Helicopters, rozgrzał publiczność swoim występem.

Strefa chillout’u będzie czynna cały sezon  przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook