Dzisiaj starosta kołobrzeski podpisał umowę na przebudowę ulicy Wschodniej. Pierwsze prace mają się rozpocząć jeszcze w tym tygodniu. Remont ma potrwać do 9 listopada tego roku. 

W ubiegłym roku miasto wykonało remont ulicy Wschodniej na odcinku od torów kolejowych do ulicy Sułkowskiego. Drugi fragment, dokładnie 900 metrów drogi wyremontuje starostwo. Dzisiaj przekazano plac budowy. Wykonawcą inwestycji została firma Domar.

W ramach remontu zostanie przebudowana istniejąca jezdnia. Po remoncie droga będzie miała szerokość 6 metrów. Powstanie także ścieżka pieszo-rowerowa.

Droga na czas remontu nie zostanie zamknięta, będzie wprowadzany ruch wahadłowy.

Koszt przebudowy odcinka ulicy Wschodniej to blisko 2 miliony 800 tys. złotych, z czego połowę kwoty stanowi dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Dróg.

 

Komentarze  
-1 # dla dzieci dobra 2021-06-09 15:12
Ulica mówi ze
Pani Prezydent

Co nasza miast
Sukienki spodnie

Przerobi ulyce
Wschodnie se

Na Zachodnie :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook