Wracamy do sprawy kortów tenisowych i Tenisówki. Obiekt kilka dni temu został rozebrany. Teraz trwa jego montaż. 

Budowa a może raczej odbudowa trwa. W miejscu rozebranej Tenisówki, lokalu gastronomicznego na kortach tenisowych znowu powstaje tymczasowy obiekt. Wcześniej dzierżawca zgłosił do starostwa zamiar jego wykonania.

Kto i do kogo ma zastrzeżenia? Co na temat umowy zawartej przez wcześniejszego prezydenta w sprawie Tenisówki mają do powiedzenia radni? O tym w materie wideo:

Komentarze  
+16 # Tito 2021-06-17 17:33
No, w końcu Bogdan Błaszczyk zszedł na ziemię. Prokuratura, to jedyne rozwiązanie i art. 231 kodeksu karnego!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # przyczynek 2021-06-17 20:30
Nie było by afery tenisówki,nie było by prowadzonej i w końcu umorzonej sprawy Hoka,nie było by milczącej zgody na działania Bartyzela w Podczelu,nie było by zupełnie bezczelnej sprawy parkingu przy amfiteatrze.Nie było by też zbyt lekko potraktowanej sprawy budowy Hosso,po Bryzie.Tam Gromek przegrał sprawę w sądzie,a uzasadnienie tego wyroku było gotowym aktem oskarżenia wobec byłego prezydenta.Prokuratura,której w Kołobrzegu chyba nie ma,zupełnie zignorowała sprawę.Gromkowi włos z głowy nie spadł, choć nawet jego partyjni koledzy uznawali,że powinien. Nie było by też sprawy"Gromek oddaj mi moje własne pieniądze". Uważam ,że nie było by tych afer ,gdyby kacyki Platformy nie mieli przekonania,że w Kołobrzegu doskonale i obrzydliwie działa doktryna Sławomira Neumana.Przypomnę:"jeśli będziesz w Platformie Obywatelskiej będę cię k...wa jak niepodległości",ale jak wyjdziesz z PO ,to masz problem",...jesteś poza partią to mam cie w d...e.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # zoe 2021-06-17 20:34
uuu... grubo panie Błaszczyk...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # przyczynek kontynuacja 2021-06-17 20:55
Działania wymiaru sprawiedliwości wobec Gawłowskiego,tę doktrynę potwierdzają.Na marginesie można zapytać,czy uczciwym przyzwoitym członkom Platformy Obywatelskiej nie przeszkadza,tak rażące, łamanie prawa przez ich towarzyszy. Wracając do głównego wątku ,czyli bezkarności naszych rodzimych aferzystów,to trudno nie uznać ,że wymiar sprawiedliwości Zjednoczonej Prawicy nastawił się, li tylko, na to by "gonić króliczka" a nie ,by go dopaść , ukarać, przywracają słowu sprawiedliwość właściwe znaczenie. Prawo o Prokuraturze mówi w art.2(zadania prokuratury)"Zadaniem Prokuratury jest strzeżenie praworządności,oraz czuwanie nad ściganiem przestępstw. Czy kołobrzeska Prokuratura te zadania wypełnia???Myślę,że wątpię. Gdyby wypełniała , to tacy ludzie jak ten od"oddaj mi moje pieniądze"nie czuł by się tak bezkarnie,a może na jakiś czas,dla dobra miasta, zmienił by miejsce swojego pobytu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Bazar ul.Reymonta 2021-06-17 22:53
i cyk handelek ul.Reymonta...bazar
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Prawica w Kołobrzegu 2021-06-19 14:43
Kto dba o to , że Zjednoczona Prawica rządzi w Polsce , a w Kołobrzegu bez żadnych zmian - czyżby kołobrzeski ponad partyjny układ był nie do ruszenia ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # ? 2021-06-19 16:52
W Kołobrzegu wolą "mniejsze zło " ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook