Do tej pory w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza  powstało już pięć projektów w technologii 3D .Szósty, który jest w trakcie realizacji przedstawia makietę Pałacu Nadbrzeżnego. 

W Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza od 2016 roku realizowane są projekty w technologii 3D. Teraz trwają prace nad ukończeniem szóstego, przedstawiającego Pałac Nadbrzeżny, najpiękniejszą budowlę przedwojenną na całym Pomorzu. Przy tworzeniu tego projektu jak zawsze brali udział uczniowie.

To jest najdłużej trwający projekt ze wszystkich wykonanych przez szkołę do tej pory. Pierwsze modele Pałacu były rysowane już w 2016 roku.

We wrześniu cała makieta pojedzie do Berlina, gdzie zostanie dokończona. 

Szkoła cały czas pracuje także nad innym projektem w technologii 3D dotyczącym kołobrzeskiej Bazyliki.

 

Komentarze  
+2 # nie rozumiem 2021-07-17 09:47
Nie rozumiem - projekt robiony od 5 lat przez uczniów szkoły a nagle "We wrześniu cała makieta pojedzie do Berlina, gdzie zostanie dokończona. " Dlaczego ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # He-Os 2021-07-18 20:44
Dlatego, że w Kołobrzegu nie ma szczegółów i szczegółów budowli. Jeśli tego nie rozumiesz,to naprawdę jesteś "nierozumny" więc nie zabieraj głosu . Ok?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook