Pracownia Tkaniny Artystycznej Regionalnego Centrum Kultury prosi o wsparcie dla swojej wieloletniej podopiecznej. Pani Adela Gitel przez 36 lat tworzyła wyjątkowe prace zdobywając wiele nagród reprezentując Kołobrzeg nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Teraz po przebyciu ciężkiego udaru potrzebuje środków na rehabilitację. Można pomóc kupując jej prace, które wystawione są w Regionalnym Centrum Kultury.

Każdy może zakupić prace wykonane przez Panią  Adelę, aby wesprzeć ją w dojściu do pełnej sprawności po ciężkim udarze. W holu Regionalnego Centrum Kultury wystawiono jej 9 prac. Każda z nich została nagrodzona.

Pomagając możemy jednocześnie udekorować swoje wnętrze. Pani Adela tworząc przez 36 lat wkładała w swoje prace całe serce. Dlatego teraz podopieczne z Pracowni Tkaniny Artystycznej proszą o pomoc dla swojej koleżanki, która jest osobą samotną.

Każdy kto chce wspomóc Panią Adelę w dojściu do zdrowia kupując jej prace może się zgłosić do Regionalnego Centrum Kultury lub dzwonić pod numer 691 812 993.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook