20-letni kierujący wjechał na kołobrzeską plażę. Policjanci musieli skorzystać z pomocy specjalistycznego sprzętu by go wyciągnąć z piachu. Wobec mężczyzny został skierowany wniosek o ukaranie do sądu w związku z niestosowaniem się do znaku zakazu wjazdu, braku zezwolenia do wjazdu na plażę oraz braku odpowiednich uprawnień do kierowania.

Do dyżurnego kołobrzeskiej komendy dotarło zgłoszenie o pojeździe na plaży. Okazało się, że młody kołobrzeżanin wjechał na plażę swoim samochodem ale nie mógł się z niej wydostać, bo koła pojazdu zakopały się w piachu. Funkcjonariusze wezwali na miejsce ratowników SAR ze specjalistycznym pojazdem, przystosowanym do jazdy po piachu. Pojazd udało się wyciągnąć z grząskiego podłoża. 20-letni mężczyzna musi liczyć się z konsekwencjami swoich decyzji. Kierujący będzie musiał zapłacić za holowanie pojazdu.

Młody mężczyzna w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania autem. Policjanci nałożyli na niego trzy mandaty karne w związku z niestosowaniem się do znaku zakazu wjazdu, braku zezwolenia do wjazdu na plażę oraz braku odpowiednich uprawnień do kierowania. Mężczyzna skorzystał z prawa do odmowy przyjęcia mandatów i skierowano wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

Komentarze  
+4 # Kołobrzeg 2021-07-20 22:11
Nic dodać co taki człowiek ma w glowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # ef 2021-07-21 11:53
kolejny oszołom liczący tym razem na pobłażliwość sądu ale za co?kara będzię adekwatna do czynu i na pewno jegomość nie będzie chciał zaimponować swoją głupotą nikomu już
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Anonimowy 2021-07-21 11:44
Quatro nie dało rady? 8)8)8)8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook