W sierpniu do Kołobrzegu przyjedzie mobilny punkt szczepień. Będzie w nim podawana jedno dawkowa szczepionka przeciwko Covid 19, Johnson&Johnson.

Od 6 do 11 sierpnia na Skwerze Pionierów będzie można się zaszczepić jedno dawkową szczepionką J&J. Do Kołobrzegu przyjedzie mobilny punkt szczepień. Będzie można się szczepić każdego dnia,od godziny 10 do 18. Cała procedura jest ograniczona do minimum. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy przyjść. Szczepionki będą dostępne dla mieszkańców i turystów.

Prezydent miasta Anna Mieczkowska zachęca do szczepień ostrzegając przed czwartą falą. Chociaż teraz statystyki są dobre, to za miesiąc może być już inaczej.

Przypomnijmy. W tym tygodniu działalność kończy punkt szczepień powszechnych w Łuczniczce. Ciągle  funkcjonuje w Kołobrzegu 11 punktów szczepień populacyjnych. 

Komentarze  
+1 # szczepiony 2021-07-27 21:14
po co zlikwidowano punkt szczepień w Łuczniczce????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook