Kompleks 4 budynków, w tym powierzchnie parkingowe, handlowo-usługowe i magazynowe, tak ma wyglądać nowa inwestycja w kołobrzeskim porcie, której celem jest budowa terminalu pasażerskiego. Aktualnie trwają analizy przedrealizacyjne.

Zarząd Portu Morskiego od dłuższego czasu planuje inwestycję, której celem jest wybudowanie w kołobrzeskim porcie terminalu pasażerskiego. W ramach przedsięwzięcia mają tam powstać lokale z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową. Aktualnie trwają prace przedrealizacyjne. 

Jeżeli aspekty brane pod uwagę w analizie wypadną korzystnie, prac związanych z rozpoczęciem budowy możemy się spodziewać na wiosnę przyszłego roku, dlatego już teraz Zarząd Portu Morskiego zaprasza do współpracy firmy i podmioty zainteresowane użytkowaniem obiektów,a na swojej stronie umieścił specjalną ankietę.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+15 # Pawel 2021-07-27 17:29
To ma powstać terminal czy galeria handlowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Gdzie logika 2021-07-29 01:28
Developerzy chcieliby zabudować apartamentowcami cały port.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mieszkaniec miasta 2021-08-11 08:42
Czyli rozumiem ,że to gwóźdź do trumny dla portu handlowego ? Nie dość ,że w tym mieście nic nie ma to jeszcze najlepiej port handlowy zaorać ? Bo to w tym kierunku idzie w kierunku zaorania portu handlowego .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook