7 sierpnia o godzinie 11.00 w kołobrzeskiej Marinie Solnej rozegrane zostaną 22. zawody w jeździe rowerem na desce po wodzie.

Pomysł przywiózł do naszego miasta Antoni Szarmach z niemieckiego Barth. Sam był pierwszym uczestnikiem i zarazem zwycięzcą w kategorii zawodników zagranicznych.

Od samego początku impreza cieszy się niezmienną popularnością. Zawodnicy mają do pokonania 21 metrowy dystans po desce pływającej po wodzie. Organizatorami są: Liga Morska i Rzeczna, Urząd Miasta i Zarząd Portu Morskiego – Kołobrzeg. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkę, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody.

Wszyscy chętni mogą zgłaszać udział drogą e-mailową: u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl podając imię, nazwisko, datę urodzenia, miasto, telefon kontaktowy (mile widziana krótka informacja o zawodniku). W zawodach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Wpisowe 20 zł – płatne przed startem.

Termin zgłoszeń upływa 5 sierpnia 2021 roku o godzinie 13.00.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook