Rada Seniorów Miasta Kołobrzeg jest jedną z ośmiu rad w województwie zachodniopomorskim, które biorą udział w projekcie „Profesjonalne i zaangażowane Rady Seniorów” realizowanego przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Celem projektu jest wszechstronne wsparcie gminnych rad seniorów z regionu zachodniopomorskiego, tak aby jak najefektywniej mogły realizować swoją funkcję konsultacyjną, doradczą i inicjatywną w działaniach na rzecz środowiska osób starszych. W ramach projektu odbywa się w sumie 200 godzin warsztatów tematycznych oraz 2-dniowe seminarium sieciujące (wymiana doświadczeń), z których skorzysta co najmniej 80 radnych z co najmniej 8 rad seniorów. Kołobrzescy seniorzy wzięli udział w warsztatach rozwojowych dotyczących efektywnej komunikacji wewnątrz rady seniorów, pracy zespołowej oraz metod twórczego rozwiązywania problemów w zespole. Odbyły się również warsztaty medialne w zakresie dbania o wizerunek rady, komunikacji z otoczeniem, wystąpień publicznych oraz kontaktów z mediami oraz dwudniowe warsztaty design thinking, czyli metody generowania pomysłów na działania skierowane do seniorów. Warsztaty obecnie osiągnęły półmetek. Czas na chwilę oddechu, a za kilka tygodni kolejna tura spotkań.

Komentarze  
+9 # Fajnie 2021-08-08 15:32
Będą kolejne przycupki w mieście?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Anita 2021-08-09 18:06
klęczniki wszędzie nastawiali i się ich nie wstydzą ! Co oni za młodu łykali czym się odurzali ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook