Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu we współpracy ze Schroniskiem Dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu, organizują po raz drugi zbiórkę rzeczy dla bezdomnych zwierząt pod hasłem "Rozsiewaj dobroć". Akcja organizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Psa obchodzonego 26 sierpnia. ‍

Schronisko potrzebuje przede wszystkim koce, obroże, smycze, plastikowe legowiska oraz mokrą i suchą karmę. Ponieważ do schroniska trafiają zwierzęta schorowane, po przejściach i wypadkach, bardzo potrzebna jest karma specjalistyczna i weterynaryjna:

Dary przyjmujemy do 25 sierpnia w siedzibie koordynatora akcji, czyli Miejskiej Biblioteki Publicznej, znajdującej się przy ul. Jana Frankowskiego 3 oraz Filii nr 1 przy ul. Czarnieckiego 5F/1. Dodatkowo, w każdej placówce czekać będą na Państwa specjalnie oznakowane skarbonki, do których będzie można wrzucić dowolną kwotę na pomoc dla bezdomnych zwierząt. Podsumowanie zbiórki odbędzie się na fanpage’ u Biblioteki w dniu 26 sierpnia br. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Komentarze  
+1 # od kiedy 2021-08-22 08:05
Od kiedy trawa ta akcja ? Dopiero czytam o niej dzisiaj tj. 22 sierpnia. A akcja do 25 sierpnia. Odliczając sobotę i niedzielę gdy billioteka nie pracuje to tylko 3 dni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook