W swoim piśmie do Prezydent Anny Mieczkowskiej, poseł Czesław Hoc, prosi o pochylenie się nad sytuacją w kołobrzeskim żłobku „Krasnal”. Sprawę skomentowała Zastępca Prezydenta ds. Społecznych Ilona Grędas-Wójtowicz.

W piśmie do Prezydent, poseł informuje, że otrzymał niepokojące dane od Zarządu Regionu Koszalińskiego „Pobrzeże” NSZZ „Solidarność”w kwestii ograniczonych miejsc w miejskim żłobku „Krasnal”. Twierdzi on, że na liście rezerwowej jest ponad 100 najmłodszych mieszkańców, tymczasem Wiceprezydent komentuje, że jest ich 45. Podobna liczba oczekujących była w latach ubiegłych.

Wiceprezydent dodaje również, że problem ze żłobkiem istnieje od wielu lat, kiedy to w 2004 roku zlikwidowano 2 pozostałe obiekty. Dlatego też „Krasnal” zostanie rozbudowany. 

Ilona Grędas-Wójtowicz odpowiada również na sugestię posła w temacie skorzystania z programów rządowych, czy w sparwie systemu naboru do żłobka.

Wiecej w materiale wideo.

 

Komentarze  
+8 # Dyletanci 2021-08-24 16:33
Weżcie się w końcu do roboty , wasza wszechobecna niemoc i zwalanie swoich win na innych jest już bardzo irytujące !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Hit 2021-08-24 16:40
Chyba mija się pani Ilona z prawdą, kto podjął decyzję o rozbudowie żłobka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Agata 2021-08-24 19:48
Cała prawda, całą dobę. Jak TVN
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Falafel 2021-08-25 23:30
Inny portal miejski dobrze podsumował te pisma Hoca, jako oderwanie od rzeczywistości. Z perspektywy Warszawy słabo widać lokalne sprawy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook