Dzisiaj na Skwerze Pionierów, w specjalnie przygotowanych namiotach, można było się spisać w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Jest to wygodna forma, zwłaszcza dla osób starszych.

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Czasu zostało już niewiele,a dużo osób jeszcze się nie spisało.  Aby zachęcić mieszkańców do spisu, dzisiaj na Skwerze Pionierów postawiono namioty, w których rachmistrzowie pomagali go wykonać.

Taka forma spisu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przypomnijmy, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 potrwa do końca września.

Można go zrobić przed internet, po wcześniejszym umówieniu w Urzedzie Miasta, samemu zadzwonić na infolinię spisową, lub poczekać na telefon od rachmistrza spisowego. 

 

Komentarze  
+2 # antykomuna 2021-08-27 16:21
Anty Narodowy sPiSek nielegalnie przymusowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook