Walka o dyspozytornię została przekreślona pismem od wojewody, które w zeszłym tygodniu otrzymał Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego, poinformowała na swoim oficjalnym profilu Anna Bańkowska.

Dzisiaj na swoim profilu facebookowym Anna Bańkowska tak skomentowała decyzję wojewody o likwidacji kołobrzeskiej dyspozytorni:

Naprawdę dziwię się, że zachodniopomorscy parlamentarzyści PiS nie zrobili absolutnie nic, aby dyspozytornia w Kołobrzegu pozostała i obsługiwała potrzebujących w nadmorskiej i wschodniej części województwa. Miejmy nadzieję, że nikt nie ucierpi w wyniku takich decyzji.

 

dyspoz 1

 

 

dyspoz 2

Komentarze  
0 # szkoda 2021-08-30 13:40
Bardzo szkoda że wojewoda zachodniopomorski tak zadecydował. Miał na to czas do 2027 r. inne województwa zadecydowały (np. pomorskie) że zostawiają 2 dyspozytornie! Mam nadzieję że nikt przez tą decyzję nie straci życia bo jesteśmy miastem dużym turystycznym, sezon się wydłuża, a jednak dyspozytornia na miejscu dobrze się sprawdzała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kg 2021-08-30 23:02
Prawda jest prawda. Kto ją pozna zrozumie ta decyzję, która jest słuszna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Racjonalizacja 2021-08-31 14:34
To nie jest walka o dobro pacjentów , bo dla nich nic się nie zmienia . Faktem jest , że parę etatów przepadnie , ale obecnie pracy w Polsce nie brakuje , a przy okazji w systemie służby zdrowia będzie więcej pieniędzy dla pacjentów .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook