W pierwszym tygodniu września w Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla dyrektorów kołobrzeskich szkół z zakresu wdrażania systemu „zwinnej edukacji”.

Wysoka efektywność, elastyczność i sprawna organizacja to obraz nowoczesnej, współczesnej szkoły, która szybko adaptuje się do zmiennych warunków otaczającej nas rzeczywistości. To oczywiście ideał, ale ideał do którego można się zbliżać dzięki wprowadzeniu do edukacji, zaczerpniętych z biznesu zwinnych metodyk zarządzania i organizacji pracy. Metody te jako pierwsza z kołobrzeskich placówek wprowadziła już Szkoła Podstawowa nr 9 i jak mówi Wioletta Skowyra, dyrektor szkoły, placówka jest już w przededniu uzyskania certyfikatu.

Elastyczna, operatywna i skuteczna praca zespołowa gwarantuje efektywność realizowanych działań dydaktycznych i wychowawczych, co stanowi o sukcesie szkoły. Instytut Zwinnej Edukacji został powołany w ramach funkcjonowania fundacji szkoła bez ocen.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook