Zieleń Miejska nie ma mocy przerobowych, na pomoc ruszyli pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej. Chodzi o pielęgnację zielni, na początek na dwóch rondach. Niewykluczone jednak, że ta współpraca z miastem będzie się rozwijać.

Pracę rozpoczęli dzisiaj. Punktualnie o 10, na rondzie Inwalidów Wojennych grupa kilkunastu pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej porządkowała zieleń. To w ramach zlecenia na dwukrotne pielenie roślin na rondzie Inwalidów Wojennych i na rondzie Jerzego Patana.

Niewykluczone, że te dwa ronda nie będą jedynymi miejscami w Kołobrzegu, w których o zieleń będą dbać pracownicy ZAZ. Miasto myśli o przygotowaniu przetargu z klauzulą społeczną. To jest taka forma przetargu, z której mogą skorzystać podmioty zatrudniające osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, osoby z niepełnosprawnościami. Przetargu z klauzulą społeczną jeszcze w mieście nie przeprowadzano. Ten pierwszy ma dotyczyć pielęgnacji zielni wzdłuż al. Jana Pawła II.

Komentarze  
+13 # aTomek 2021-09-09 20:27
Pani Prezydent szuka elektoratu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Zieleń Miejska 2021-09-09 21:44
Jaki pan , taki kram - a może już najwyższy czas , żeby tę firmę przestali prowadzić polityczni dyletanci z PO ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # przypomnę 2021-09-10 12:34
Pani Mieczkowska niech Pani wyciągnie rękę do tych,których wypędziliście z Kołobrzegu na emigrację.Oni jako ten, według was, gorszy sort ,jako Ci którzy nie popierali Platformy Obywatelskiej,często popierali PiS w Kołobrzegu, musieli stąd uciekać za chlebem.W Londynie też przycinają drzewka i zmywają gary. A teraz byli by potrzebni prawda...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook