W Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu cały czas trwają szczepienia przeciwko Covid-19. Lekarze zachęcają wszystkich tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, bo jak zapewniają to najlepsza metoda zapobiegania chorobie i jej ciężkim powikłaniom.

W tej chwili w kołobrzeskim szpitalu przebywają dwie osoby zarażone Covid-19, w tym jedna zaszczepiona. Na tę chwilę, szpital ma przygotowanych 10 łóżek covidowych zwykłych oraz 1 respiratorowe. 

Lekarze zachęcają do szczepień, bo według nich, nie ma lepszej metody zapobiegania chorobie.

Pojawiły się już także rekomendacje odnośnie zastosowania trzeciej dawki szczepionki przeciwko Covid-19, dla wybranej grupy osób.

Osoby, które zdecydują się na szczepienie w szpitalu mają do dyspozycji preparaty Astra Zeneca, Pfizer oraz Johnson&Johnson. Można zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl, lub  bezpośrednio w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 pod nr tel. 536 328 727.

 

 

Komentarze  
0 # bzdury 2021-09-15 17:04
Szczepionka nie chroni przed zachorowaniem na covid !! Może jedynie uchronić prze jego ciężkim przebiegiem. Z samego artykułu wynika że 1 osoba chora jest bez szczepienia a druga zaszczepiona. A na świecie umierają również ludzie w pełni zaszczepieni. Całej Prawdy dowiemy się może za kilka lat. Czy wszyscy lekarz i pielęgniarki są zaszczepieni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook