Mimo iż Międzynarodowy Dzień Białej Laski obchodzony będzie tradycyjnie 15 października, w Karczmie Solnej swoje święto już teraz obchodziło Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących w Kołobrzegu.

Z powodu ograniczeń pandemicznych członkowie kołobrzeskiego Stowarzyszenia Niewidomych i Słabowidzących postanowili spotkać się wcześniej, by wspólnie świętować zbliżający się Dzień Białej Laski oraz kolejną rocznicę działalności stowarzyszenia. Na spotkaniu wśród zaproszonych gości był wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, który w imieniu starosty Tomasza Tamborskiego oraz członków Zarządu Powiatu wręczył kwiaty i list gratulacyjny na ręce prezes stowarzyszenia Izabeli Stefanowicz. W swoim wystąpieniu wicestarosta podziękował prezesowi za dotychczasową działalność społeczną oraz pracę w służbie na rzecz osób niewidomych i słabowidzących na terenie naszego powiatu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook