12 kilogramów narkotyków przechwyciła kołobrzeska policja w ciągu 6 miesięcy tego roku. Straż Miejska skutecznie zniechęciła 35-latkę do przebierania się za staruszkę. Straż Pożarna podjęła ponad pół tysiąca interwencji w Kołobrzegu. Przedstawimy jak w liczbach wyglądała praca służb mundurowych w naszym mieście przez 6 miesięcy tego roku.

Pierwsze pół roku pracy komendanci Policji, Straży Miejskiej i Pożarnej mogą określić jako pracowite. Było bezpieczniej niż w roku ubiegłym, ale tylko policja i tylko w lipcu i sierpniu podjęła ponad 8 tysięcy interwencji.

Z kolei Straż Pożarna podjęła 1053 interwencje, w samym Kołobrzegu  566.

Działalność Strażników Miejskich jest też uzależniona od pory roku. Bo ci np. zimą skupiają się na działaniach zabezpieczających osoby bezdomne czy kwestiach palenia byle czym w piecach. Latem lwią część interwencji stanowią wykroczenie drogowe.

 

Szczegóły w materiale wideo:

Komentarze  
-2 # ***** tuska 2021-09-23 20:14
Ze też nikt nie przedstawi budżetów tych jednostek.Interesujące by było ile nas kosztowały te interwencje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Pol 2021-09-25 00:02
To chyba ich praca i obowiązki, na które dobrowolnie się zdecydowali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # służby 2021-09-26 10:30
Ze statystyk jasno wynika że te służby są bardzo potrzebne. Bo jak trwoga , to dzwonicie pod 112 a jakby nie było tych służb to poszedłbyś się modlić do kościoła?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook