Jak co roku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna włącza się w Ogólnopolski Tydzień Kariery podczas, którego przygotowuje warsztaty oraz konkursy. W tym roku akcja odbędzie się pod hasłem: „Wyprawa na 3K czyli kariera, kompetencje i kreatywność". 

Od poniedziałku po raz kolejny rusza tydzień dla planowania kariery zawodowej, który ma na celu propagowanie doradztwa zawodowego.

Podczas wydarzenia, uczniowie szkół ponadpodstawowych, oraz klas młodszych, będą mogli wziąć udział w warsztatach i  konkursach. Przeporowadzony zostanie także test  predyspozycji zawodowych młodzieży. Rodzice natomiast,   będą mogli zasięgnąć informacji jak pomóc dzieciom w taki trudnej decyzji, jak wybór szkoły ponadpodstawowej.

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook