„Odpracuj swój dług” -to program jest skierowany do tych kołobrzeżan, którzy mają zaległości w opłatach za czynsz w lokalach socjalnych czy komunalnych. Do tej pory taką chęć wyraziło 13 osób.

Program odpracowywania długu z tytułu zaległości w opłatach najmu w lokalach socjalnych i komunalnych, ze względu na stan pandemii ruszył z opóźnieniem i funkcjonuje od lutego b.r.

Zdecydownie większe zainteresowanie programem można zauważyć po sezonie - wtedy podpsiywane jest najwięcej umów. Odpracować dług można w różny sposób, w zależności od predyspozycji.

Obecnie zadłużonych jest około 650 osób.

Komentarze  
+4 # sezon 2021-11-05 16:51
Więcej umów po sezonie, bo w sezonie te osoby pracują "na czarno" za dobre pieniądze. Znam kilka takich osób, biorą dopłaty do czynszów i inne pieniądze od państwa i mówią wprost że im się po prostu na legalu nie opłaci pracować. I są tacy, którym nic się nie chce, bo po co skoro dostają?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # POzytyw 2021-11-05 20:03
Na końcu pies z kulawą nogą nie zostanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook