W ostatnim postępowaniu przetargowym na przebudowę placu zabaw przy Dubois wpłynęła jedna oferta, w której wykonawca wycenił przewidziane prace na prawie 2,5 mln. Aktualnie oferta jest weryfikowana przez urzędników.

We wrześniu do Magistratu wpłynęła jedna oferta w przetargu na przebudowę placu zabaw przy Dubois, jednak przekraczająca kwotę jaką przeznaczono na ten cel.

Początkowo Miasto chciało dołożyć brakujące środki i rozpocząć prace, jednak po weryfikacji okazało się, że oferta nie spełnia wszystkich wymogów i przetarg trzeba będzie powtórzyć.

Teraz, w powtórnym postępowaniu ofertowym, kwota proponowana przez wykonawcę znowu wzrosła. Powodem zwiększenia kwoty jest dodatkowe pozwolenie na oświetlenie, które włączono w procedurę przetargową

Aktualnie oferta jest badana przez urzędników.

Przypomnijmy, nowy plac zabaw został zaprojektowany przez Monikę Buśko-Kuś i ma zupełnie zmienić swoje oblicze, bowiem nowe elementy służące do zabawy mają być drewniane.

 

Komentarze  
+4 # projekt 2021-11-24 08:04
A ile kosztował mieszkańców projekt placu zabaw? Do tego dodać jeszcze 2.500.000 zł. Wtedy dopiero wyjdzie faktyczny koszt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook