Dzisiaj, zgodnie z planem, miał ruszyć drugi etap przebudowy ulicy Obrońców Westerplatte. Niestety pogoda spowodowała przesunięcie prac, które rozpoczną się jak tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą.

Zgodnie z harmonogramem, przebudowa została podzielona na kilka etapów, tak aby umożliwić dojazd do wszystkich posesji oraz punktów zlokalizowanych w tym miejscu.

Dzisiaj, zgodnie z planem miał sie rozpocząć etap drugi,jednak pogoda pokrzyżowała plany remontowe. W związku z tym cały czas trwają prace na pierwszym odcinku, a przebudowa kolejnego rozpocznie się lada dzień.

Na przebudowę ul. Obrońców Westerplatte Miasto otrzymało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości  ponad miliona złotych.

Koszt inwestycji to 2.712.000 zł.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych został ustalony na koniec maja przyszłego roku. 

 

Komentarze  
+4 # Brudny Harry 2021-11-30 17:33
można zobaczyć jak są ,,obrobione,,z korzeni drzewa tam rosnące,same się poprzewracają,a może o to chodzi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # kolobrzeg 2021-12-01 15:58
Drzewa to nie takie znowu sieroty, zeby sie zaraz przewracac, ale miejmy nadzieje, ze okaleczonym nic sie nie stanie. Kolobrzeskie partactwo...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook