Kierujący pojazdem osobowym potrącił na pasach 17-latkę poruszającą się na hulajnodze. Mężczyzna odpowie przed sądem nie tylko za spowodowanie wypadku. Przeprowadzony test na zawartość narkotyków w ślinie kierującego wykazał obecność THC.

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj w Kołobrzegu. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zostali wezwani na ul. Solną, gdzie miało dojść do potrącenia. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem osobowym nie udzielił pierwszeństwa poruszającej się po przejściu dla pieszych 17-latce. W wyniku tego zdarzenia dziewczyna doznała złamania kości podudzia i została przetransportowana do szpitala. Policjanci przebadali 26-letnigo kierującego, okazało się, że był trzeźwy, ale test na zawartość narkotyków w ślinie wykazał obecność THC. W związku z tym mężczyznę również przewieziono do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do dalszych badań.

O losie sprawcy zadecyduje sąd, za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, kara grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów.

Komentarze  
+10 # TOM 2021-12-02 21:25
Apeluje do magistratu,Starosty, do GDDKi A,zainstalujcie na tym całym węzle Solna, Portowa,Spacerowa ,światła.Dlaczego w Kołobrzegu jest taka awersja do budowania swiateł na niebezpiecznych skrzyżowaniach,przejsciach dla pieszych.Są to ruchliwe fragmebty ul.
Solnej,niebezpieczne dla pojazdów i pieszych.Czekajcie na kolejne ofiary, w ty śmiertelne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # mariuszd 2021-12-02 23:33
Tam nie ma ścieżki rowerowej. Czy dziewczyna też za coś odpowie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Agata 2021-12-05 00:23
W mieście w zabudowanym to jest bandytyzm typowy dla rezunów rządnych krwi , kanibali jakich tu wszędzie wielu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook