W Urzędzie Miasta Kołobrzeg odbyło się spotkanie z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajobrazowego. Spotkanie poświęcone było przygotowaniu w roku 2022 imprez organizowanych przez kołobrzeskie oddziały PTTK.

W gabinecie prezydenta miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej odbyło się spotkanie z udziałem wicestarosty Jacka Kusia oraz prezesami Oddziału PTTK, Wojskowego Oddziału PTTK i Koła Przewodników. Spotkanie poświęcone było przygotowaniu w roku 2022 imprez organizowanych przez kołobrzeskie oddziały PTTK, w tym I Ogólnopolski Rajd Przodowników Turystyki Kolarskiej oraz trzy jubileusze z okazji: 75-lecia Oddziału PTTK im. Jana Frankowskiego, 65-lecia Koła Przewodników PTTK im. Grzegorza Podbiała i 60-lecia Wojskowego Oddziału PTTK. Uroczystości jubileuszowe zaplanowane są na przełomie września i października 2022 roku z udziałem zaproszonych gości z Polski.

Szczegóły dotyczące wydarzeń organizatorzy przedstawią już wkrótce.

Komentarze  
+5 # Turysta 2021-12-05 21:00
Przez długie lata miałem do czynienia z PTTK, nawet byłem członkiem Towarzystwa, ale zawsze w tych czasach było to Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Coś przegapiłem, że teraz jest to Towarzystwo Krajobrazowe ?
Pozdrawiam wszystkich członków PTTK.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Turysta Jasiek 2021-12-05 21:07
Od kiedy PTTK jest Towarzystwem Krajobrazowym, a nie jak kiedyś Krajoznawczym ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook