Po roku przerwy spowodowanej pandemią, Kołobrzeski Klub Rotary ponownie zorganizował mikołajki. Tym razem, prezentami obdarowano podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek”.

Dzisiaj, w hotelu Ikar Plaza, odbyło się spotkanie „Paczka od Świętego Mikołaja dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Okruszek w Kołobrzegu”. Mikołajki zorganizował kołobrzeski Klub Rotary, który już od 19 lat prowadzi działalność charytatywną. 

Dla dzieci przygotowano  bogaty program artystyczny, w tym między innymi występy młodych  tancerzy z Klubu Amber, czy chóru Kombatant, prowadzonego przez dyrygenta Jolantę Wojcik-Oszmaniec. 

Swoje taneczne umiejętności zaprezentowali również podopieczni „Okruszka”. 

Środki na takie cele jak dzisiaj, pochodzą z zasobów własnych klubu oraz od sponsorów. 

Podczas dzisiejszej imprezy Mikołaj rozdał dzieciom paczki, a starosta Tomasz Tamborski pluszowe odblaski, przypominając jak ważna jest widoczność na drodze.

Aktualnie, organizacja Rotary zrzesza ponad milion członków na całym świecie,a motto, które jej przyświeca  to „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść”. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn