Bombki, aniołki, choinki i wiele innych ręcznie wykonanych ozdób, można podziwiać i kupić na kiermaszu świątecznym zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło.

Po zeszłorocznej przerwie spowodowanej pandemią, w budynku placówek PSONI przy ulicy Mazowieckiej ponownie czuć  świąteczny klimat. Zadbali o to pracownicy, uczestnicy warsztatów oraz mieszkańcy, którzy własnoręcznie wykonali wszystkie ozdoby, wystawione na kiermaszu.

Kiermasz potrwa do 23 grudnia, w godzinach od 9 do 14. Pieniądze z zakupu przedmiotów zostaną przeznaczone na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia.

Jeżeli ktoś nie ma możliwości zrobić zakupów w godzinach trwania kiermaszu, może złożyć zamówienie w poszczególnych placówkach.

Więcej w materiale wideo.

 

Komentarze  
+4 # s0nia 2021-12-10 09:28
Piękne prace :-) Wielkie brawa dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook