W tym roku rozpoczęła się budowa świetlicy na osiedlu Ogrody oraz sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5. Obie inwestycje przebiegają zgodnie z planem. Prace mają się zakończyć w przyszłym roku. 

Na początku marca ruszyły pierwsze prace przy budowie świetlicy oraz filii biblioteki na osiedlu Ogrody. W tej chwili prace są już bardzo zaawansowane i mają się zakończyć w marcu przyszłego roku.

W ramach tej inwestycji ma również powstać około 50 miejsc postojowych.

W tym roku ruszyła także budowa długo wyczekiwanej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5. W nowej sali będzie można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Sala ma być także dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Teraz trwają prace przy montażu dachu.

Koszt budowy świetlicy wraz z filią biblioteki na Ogrodach to ponad 2 miliony złotych. Wybudowanie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 to koszt ponad 4 milionów 700 tys. złotych.

 

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook