Zamarznięte rzeki, jeziora, czy stawy są bardzo niebezpieczne, jednak pomimo tego zawsze znajdują się śmiałkowie wchodzący na lód. Ponieważ aktualna aura za oknem sprzyja takim zachowaniom, kołobrzescy strażacy jak co roku przeprowadzili ćwiczenia na zbiorniku wodnym.

Dzisiaj w Parku Dąbrowskiego kołobrzescy strażacy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu przeprowadzali ćwiczenia w ramach ratownictwa lodowego.

Ponieważ zamarznięte akweny nie są w naszych rejonach często spotykane, gdy tylko aura na to pozwala strażacy odbywają jak największa liczbę takich ćwiczeń.

Na szczęście wyjazdy do takich zdarzeń nie są częste, ale warto dodać, że strażacy dbają nie tylko o bezpieczeństwo ludzi, ale i zwierząt.

Oczywiście jak zawsze strażacy apelują, o nie wchodzenie na lód.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook