PiS równa się drożyzna. Ceny nie tylko gazu gwałtownie idą w górę. Rosną wydatki a wprowadzone przez rządzących zmiany podatkowe powodują chaos i kolejne ubożenie społeczeństwa. Kołobrzescy politycy Platformy Obywatelskiej nie zostawiają na rządzie Prawa i Sprawiedliwości suchej nitki. 

„Polski Nieład” tak o wprowadzonych zmianach podatkowych mówią kołobrzescy parlamentarzyści. Miały być niższe podatki, wyższe wynagrodzenia, wyższa jakość życia polskich rodzin i lepsze finansowanie ochrony zdrowia. Tymczasem Polski Ład to bezład - usłyszeliśmy podczas wczorajszej konferencji prasowej.

 

Komentarze  
+26 # Ład 2022-01-10 18:12
Panowie,nie denerwujcie ludzi.Przeciez nie chcecie przejkowac władzy/słowa Tuskaa/,aby było lepiej.A tak wogóle,obok tych kartonikow z procentami,pokazcie kartoniki ze swoimi pensjami.I to by było na tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # wstyd 2022-01-10 19:44
Nie mogę spokojnie słuchać tego bełkotu dwóch facetów,którzy w 2015 roku stracili władzę w kraju i już jej nie odzyskają w takiej opcji jak mieli. A tu akurat dwóch takich ,jeden "Gromek oddaj mi moje prywatne pieniądze" drugi też z umorzonymi postępowaniami prokuratorskimi.(są dokumenty) W państwie, gdzie prawo działa normalnie, stali by w innym miejscu z innymi napisami na kartonikach. To ich guru Tusk narobił bryndzy a teraz wysłał pajaców w teren z takimi bredniami w przekazie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # Tanie Dranie 2022-01-10 19:50
Ciągle krytykować , potępiać i narzekać , to każdy głupiec potrafi .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # mieszkankaAnka 2022-01-10 19:53
Racja ,,ŁAD> to już sie robi nudne , tupet tych panów , gdzie za ich czasów paliwo 6 zł płaca za godzinę 4 zł ,Czekamy teraz na tablice z cyframi Waszych zarobków , kolesi, synów, żon , kochanek ,znajomych królika , po PO-dwyżkach , może czas PO-dzielić sie ze szpitalem panie Hok , gdzie pan doił tą instytucje przez 2 kadencja , normy pracy 600 % , i senatorek ....oddaj moje własne pieniądze ...szpital chętnie przyjmie zapraszmy panowie do dzieła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # Agata S. 2022-01-10 21:08
Ale cyrk! Już teraz wiadomo dlaczego zwykli ludzie nie zagłosują na PO. To POziom gimbazy, którą zlikwidowano więc i wyborców ubywa. PO za tym wstyd Panowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+20 # Zyga 2022-01-10 23:03
Tego się nie da oglądać i słuchać.
Ciekawi mnie jak Gromek wyliczył te wartości w odniesieniu do posiadanej znajomości rachunków i z tego powodu możliwości wykonania tych wyliczeń.
To zjawisko możliwości Gromka do sporządzenia takich wyliczeń powinno zainteresować przynajmniej socjologów i ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook