Masz problem z Polskim Ładem? Urzędy Skarbowe mają pomóc. Ruszyły dodatkowe dyżury.

Od wtorku 11 stycznia w urzędach skarbowych uruchomiono dyżury podatkowe o Polskim Ładzie.

W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych będą udzielać informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację będzie można uzyskać w urzędzie skarbowym osobiście lub kontaktując się telefonicznie. W Kołobrzegu można dzwonić pod numer telefonu 94 35 51 980.

Od 11 stycznia można umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym dotyczącą zmian podatkowych wprowadzonych Polskim Ładem, korzystając z usługi rezerwacji na stronie https://wizyta.podatki.gov.pl/ (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym) .

Komentarze  
0 # jest pomocny posel 2022-01-12 11:29
https://www.youtube.com/watch?v=xAssgLus4v4
prosze spojrzec na elokwenta bez pojecia, miernego ale wiernego partyjnego doktora Hoca 1:50sek i 3:10sek .To mowi wszystko o nim. Glosujcie! A on pomoze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # podatnik 2022-01-13 02:42
wyrazy wsparcia dla pracowników US, tak wielu ma tłumaczyć chaos spowodowany przez tak niewielu, ale mających polityczny PR na względzie a nie troskę o przedsiębiorców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn