Finał Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już można licytować przedmioty przekazane dla kołobrzeskiego sztabu w ramach 30. Finału WOŚP.

 

Wśród licytacji znajdziemy: torbę tenisową z autografem Agnieszki Radwańskiej, koszulkę z autografem Jerzego Dudka, piłkę z autografem Marcina Gortata, czy  maszynę do pisania Continental z piękną historią i inne. Na bieżąco na portalu allegro będą pojawiały się nowe licytacje tj.: udział w rajdzie zabytkowych aut, zimowy offroad zabytkowymi pojazdami wojskowymi, vouchery, złote serduszko, vouchery i inne. Koniecznie śledźcie facebook – WOŚP KOŁOBRZEG - facebook.com/wospkolobrzeg/ i stronę allegro - https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Kolobrzeg.  Aukcję prowadzone są za pośrednictwem portalu allegro i trwają do 31 stycznia br.

Wciąż można wesprzeć kołobrzeski sztab WOŚP przekazując na licytacje przedmioty i usługi. Mile widziane zarówno ciekawe gadżety, drobne fanty rzeczowe, kolekcjonerskie, jak również vouchery na różne usługi. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z Maciejem Mądrowskim pod numerem 502 123 192. 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook