W tym tygodniu we wszystkich urzędach skarbowych uruchomiono specjalne dyżury podatkowe w zakresie Polskiego Ładu. Kołobrzeski urząd skarbowy zachęca jednak wszystkich do wcześniejszego umawiania się na wizyty telefonicznie lub przez internet.

Dyżury w sprawie nowych rozwiązań podatkowych zawartych w Polskim Ładzie są realizowane w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00. Wszelkie informacje można także uzyskać  dzwoniąc pod numer 94 35 51 980.

Urząd skarbowy namawia wszystkich aby umawiali się na wizytę telefonicznie lub przez stronę wizyta.podatki.gov.pl. To nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale także oszczędność czasu.

Wszelką korespondencję można wrzucać do urny znajdującej się przed wejściem do urzędu skarbowego. A już za miesiąc będzie można rozliczać się z urzędem. Tu urzędnicy również namawiają do składania zeznań przez internet.

Wszystkie informacje dotyczące podatków znajdziemy na stronie podatki.gov.pl. 

 

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook