Policjanci z Posterunku Policji w Dźwirzynie uratowali życie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo. Dzięki ich zdecydowanej i szybkiej reakcji 23-latek nie targnął się na własne życie i został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej.

St. asp. Eugeniusz Filipiak i mł. asp. Bartosz Ignaczak – dzielnicowi z Posterunku Policji w Dźwirzynie interweniowali w sprawie zgłoszenia próby samobójczej w jednej z podkołobrzeskich miejscowości. Funkcjonariusze w obliczu zagrożenia życia i zdrowia natychmiast ruszyli pod wskazany adres. Na miejscu, przez okno zauważyli młodego mężczyznę, który na szyi miał zawiązany sznur, a jego drugi koniec przymocowany był do belki wystającej za budynek. Bez chwili zastanowienia wbiegli do mieszkania. Drzwi pomieszczenia w którym przebywał niedoszły samobójca były zamknięte na klucz i zdemontowano w nich klamkę. Policjanci własnymi rękami wyrwali drzwi z zawiasów i rzucili się w kierunku, mającego już zamiar skakać z okna, mężczyzny. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Mundurowi zadbali o bezpieczeństwo 23-latka do czasu przyjazdu ratowników medycznych. To dzięki ich zdecydowanej, szybkiej i profesjonalnej reakcji mężczyzna żyje.

Komentarze  
+7 # Kg 2022-01-19 18:29
To chyba ich praca i obowiązek za który otrzymują co miesiąc pensję.
Cieszy fakt że osobie w potrzebie udzielono skutecznie pomocy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Rafał 2022-01-19 22:36
Brawo za szybką akcję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # podatnik 2022-01-20 05:16
Brawo Panowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Iza 2022-01-26 15:34
Dobrze wiedzieć że są wśród nas ludzie którzy pomogą w potrzebie !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook