W poniedziałek rusza druga edycja konkursu plastycznego „Kołobrzeskie Karty Memory”  organizowanego przez Wydawnictwo Kamera. Konkurs skierowany jest do wszystkich kołobrzeskich szkół podstawowych.

W ramach konkursu wydawnictwo Kamera dla każdej szkoły podstawowej przygotowało inny temat konkursu. Na kołobrzeskich kartach memory znajduje się 27 par rysunków przedstawiających różne miejsca w naszym mieście. Jedna szkoła rysuje np. molo, kolejna latarnię itd. Dzięki temu z każdej ze szkół można wyłonić laureatów.

Każdy z laureatów otrzyma talię na której będzie umieszczone jego imię, nazwisko oraz praca. Kołobrzeskie karty memory to nie tylko dobra zabawa, ale także doskonała pomoc dydaktyczna.

Konkurs na kołobrzeskie karty memory organizowany jest pod patronatem prezydenta miasta Kołobrzeg.

Karty z poprzedniej edycji zostały sprzedane wielu różnym instytucjom. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczyna się w poniedziałek 4 kwietnia i kończy 29 kwietnia.

 

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+4 # AK 2022-04-01 17:43
Konferencja Prezydenta Miasta o kartach memory...
Piaskownica...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # anonimowy gość 2022-05-21 13:17
czekamy na wyniki
już ponad miesiąc, a jest 21 maja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # AS 2022-06-12 15:15
Jestem jedną z osób które mają się pojawić w wydawnictwie ale nie wiem kiedy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook