Prezydent Miasta Kołobrzeg ogłasza konsultacje społeczne w przedmiocie dotyczącym: Projektu strategii rozwoju miasta Kołobrzeg.

Miasto Kołobrzeg w 2021 roku przystąpiło do opracowania Strategii Rozwoju Miasta Kołobrzeg.

10 maja 2022r. o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie na którym zostanie zaprezentowany efekt rocznych prac - projekt dokumentu. Spotkanie odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu przy ul. Solnej 1.

Strategia jest najważniejszym dokumentem wielowymiarowego planowania, określającym wizję, cele oraz kierunki rozwoju miasta. Mając na uwadze wyzwania, które pojawiły się na przestrzeni ostatnich lat oraz dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość, przygotowano dokument dzięki któremu Kołobrzeg stanie się miastem prowadzącym skuteczną politykę skierowaną do mieszkańców i rezydentów oraz turystów. 

Przy wdrażaniu zapisów Strategii Rozwoju Miasta Kołobrzeg potrzebujemy pomocy i aktywnego udziału również z Państwa strony. Dlatego serdecznie zapraszam do uczestnictwa w powyższym wydarzeniu. 

Komentarze  
+5 # gulu 2022-05-02 08:05
"Anna Mieczkowska " największymi literami. Jakby to było najważniejsze. Wstyd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # kocham Kołobrzeg 2022-05-02 09:25
Te pseudokosultacje,jak wiele innych prowadzonych przez obecnie rządzących,to kolejna przedwyborcza ściema. Kołobrzegowi potrzebne są natychmiast decyzje, nie konsultacje. Jest potrzeba dogadania się z Wójtem Popiołkiem o poszerzeniu granic miasta, czego Pani Mieczkowska nie potrafi. Potrzebne jest znalezienie partnera, który zainwestuje i uruchomi tu inną działalność niż uzdrowisko i turystyka. Tego też pani Mieczkowska nie umie. Będąc członkiem partii, której najlepiej wychodzi likwidacja(patrz próba sprzedania za grosze PŻB, Uzdrowisk i innych, teraz ponownie Słoneczko)nie jest w stanie wyrwać się z tego zaklętego kręgu destrukcji. I żadne konsultacje tego nie zmienią. Moim zdaniem jedyny sposób na rozwój Kołobrzegu, choć parę lat spóźniony, to natychmiastowe referendum,odwołanie pani Prezydent, wybory i powołanie na to stanowisko kogoś z wizją i chęcią pracy dla Kołobrzegu. Należy odciąć nasze miasto od szkodliwych wpływów Tuska, Trzaskowskiego, nierozgarniętej Dulkiewicz itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Pierre 2022-05-05 20:53
Tak, od razu powołaj Sasina i tych kolesi od respiratorów, cpk itp. Mleko i miód z nowogrodzkiej spłynie przez Parsęte na Kołobrzeg...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Swojak 2022-05-02 16:58
Pania Prezydent ta sprawa przerasta. jakby bardzo chciała poszerzać granice miasta, to zabrałaby się do roboty już na wst ępie kadencj,tym bardziej,ze ta sprawa wlecze sie juz od kilkunastu lat.Teraz wystarczy powiedziec,ze to trudna sprawa,tak jakby inne miasta tego nie potrafiły.Wystarczyłoby pojechac do Zielonej Góry,gdzie połączono się z gminą już kilka lat temu.A teraz sobie pogadają,firma skasuje

honorarium i znów będą liczyc na noclegi i turystw.Taki : rozwój po kołobrzesku"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Adu 2022-05-08 15:55
Strategie mają to do siebie, że są niewiele warte bo żaden następca Mieczkowskiej nie ma obowiązku realizowania wizji rozwoju miasta swojego poprzednika. A wizja na Kołobrzeg wg platformersów jest nieciekawa, liczy się tylko hotelarz, developer i turysta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn