Miało być od 8 do 22, miasto jednak podjęło decyzję o zmianie godzin płatnych wejść na molo. Obecnie bilety obowiązują w godzinach 9 do 21 w okresie od ostatniego piątku kwietnia do 15 października.

Przypomnijmy. Dyskusję na temat zmiany godzin płatnych wejść na molo rozpoczął podczas marcowej sesji Rady Miasta Jacek Woźniak, proponując żeby za wejście na kołobrzeską atrakcję płacić od 10 do 20. Początkowo miasto nie zgodziło się na takie zmiany chcąc pozostawić płatne wejścia od 8 do 22. Zmiana jednak nastąpiła, bo od piątku bilety obowiązują w godzinach od 9 do 21. Jak wyjaśnia Michał Kujaczyński, zmiana została podyktowana zgłaszanymi wnioskami przez Radnych Rady Miasta, petycji w tej sprawie, a także szeregiem uwag mieszkańców i turystów zgłaszanych na portalach społecznościowych. 

Wprowadzenie opłat za wejście na molo tuż przed majówką okazało się strzałem w dziesiątkę. Tylko od piątku 29 kwietnia do wtorku 3 maja z kołobrzeskiej atrakcji skorzystało blisko 16 tysięcy osób, z czego ponad 6 tysięcy stanowili turyści, którzy opłacili opłatę uzdrowiskową.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji cały czas zachęca inkasentów opłaty uzdrowiskowej aby korzystali z systemu travel host, dzięki któremu turysta będzie miał możliwość wejścia na molo od razu przez bramkę bez czekania do kasy.

Komentarze  
+7 # gulu 2022-05-05 12:46
Pierwotnie chcieli płatne do 23.00.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Edek 2022-05-05 21:57
Pani prezydent a mam pytanie co z ludźmi z powiatu kołobrzeskiego szkoda ,że ma pani ich gdzieś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mieszkańcy 2022-05-08 18:22
Pewnie to wylobbował dzierżawca głowicy molo. Każda godzina wolnego wejścia na molo to duży pieniądz dla tego dzierżawcy. A miasto i my mieszkańcy na tym tracimy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook