W dniach 21-22 maja Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu proponuje cykl imprez przygotowanych z okazji Dni Kołobrzegu. Jedną z nich będzie koncert zespołu De Mono.

Zespół De Mono w tym roku obchodzi 35-lecie działalności.

35 lat minęło, ale dziesiątki fanów zespołu De Mono doskonale wie, że to jeszcze nie koniec!

Wieloletnie doświadczenie, tysiące wspólnych wspomnień i koncertów… a muzycy wciąż udowadniają, że w parze z każdym kolejnym krokiem idzie jeszcze większa doza stylu i  dobrego smaku. 

Debiutancki album zespołu „Kochać inaczej” (1989 r.) zdobył szereg nagród i wyróżnień a tytułowa piosenka była notowana na Liście Przebojów Programu Trzeciego przez ponad rok i stała się polskim evergreenem. Kolejny album „Oh Yeah!” (1990 r.) przyniósł m.in. przeboje „Moje miasto nocą” czy „Zostańmy sami” i umocnił zespół w czołówce polskiej sceny rockowej. 

De Mono to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki popularnej – nowy wizerunek, nowe płyty – „RESET” i „OSIECKY” – wszystko to jest doskonałym powodem, aby odwiedzić jeden z występów zespołu! Stali fani z pewnością usłyszą doskonale znane przeboje w nowych aranżacjach, a osoby, które zobaczą zespół na żywo po raz pierwszy, z pewnością docenią energię płynącą od muzyków. 

Koncert odbędzie się w sobotę 21 maja o godz.20.00 w Porcie Pasażerskim. Wstęp wolny. 

Komentarze  
+3 # Andrzejski 2022-05-10 14:29
Super!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook