Komentarze  
+8 # ika 2022-05-10 19:46
Pani Prezydent czy mogłaby Pani wpłynąć na Panów odbierających śmieci ,żeby odstawiali śmietniki na miejsce( kiedyś tak robili ) ,a nie byle jak, jak to robią obecnie.Za każdym razem trzeba po nich poprawiać.Pozdrawiam i życzę miłego dnia .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # firmy 2022-05-10 19:55
Nie zgadzam się z Panią prezydent że nie potrzeba w Kołobrzegu lub w jego okolicach zakładów produkcyjnych bo u nas jest dużo pracy w hotelach, gastronomi.. Kołobrzeżanie są wykorzystywani do pracy niejednokrotnie poniżej swoich kwalifikacji bo właśnie jest tylko praca w usługach i hotelarstwie za niewielkie pieniądze a niejednokrotnie tylko na sezon i to na umowach śmieciowych. Młodzież która nie chce pracować w tych dziedzinach po prostu wyjeżdża z Kołobrzegi i już tutaj nie wraca. Miasto- mieszkańcy się starzeje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # osserwer 2022-05-10 23:02
Trzeba mieć bardzo ograniczone horyzonty myślowe,(albo w ogóle ich nie mieć) by w tak cyniczny sposób mówić ,że 500 miejsc pracy w Karlinie nie jest powodem do kompleksów pani Mieczkowskiej. Nie rozumie dziewczyna,że powstanie tylu miejsc pracy w Kołobrzegu spowodowało by konkurencyjność na rynku pracy i przestano by w prywatnych ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach wykorzystywać ludzi do pracy za najniższą krajową i mniej. A pandemia jednoznacznie wykazała, że jedna branża turystyczno-uzdrowiskowa rozwaliła kołobrzeski rynek pracy. Płacz i lament bo Ośrodek Wypoczynkowy zamknięto. Pani Prezydent dobrze wychodzi plecenie dub smalonych ,bo nie Ona płaciła za brak pracy w czasie pandemii. Referendum i do odwołania Pani Prezydent,za taką postawę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # duży 2022-05-11 08:07
Połączyłem się przez stronę urzędu miasta z prezentacją strategii rozwoju w RCK "na żywo", ale zamiast strategii, usłyszałem tylko sapanie jakiegoś osobnika i cały stek przekleństw. Czy to już będzie norma?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # SWOJAK 2022-05-11 08:08
To juz druga noga gospodarcz nie jest ptrzebna?Pandemia minęła i znów wracamy do pierwsze nogi?Teraz mogę zrozumieć tak ślimaczce się prace nad poszerzeniem granic miasta,bo po co,jak druga noga powstaje w Karlinie ,Charzynie.Za komuny, a jeszcze wcześniej ,przed woją KOłobrzeg też był dużym uzdrowiskiem a mimo to był tu nieciązliwy przemysł.Ludzie mieli mozlowośc uzyskania pracy nie tylko w monot,handlarzy,smazalników itp.ematycznej gałęxi gospodarczej ,jaka jest niepewna turystyka.Rosnie nam tania siła robocz i elita deweloperów.I taki to rozój Kołobrzgu.NIc Pani Prezydent nie rozumie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Zwykły mieszkaniec 2022-05-11 10:00
Pani prezydent np. Kraków tak jak Kołobrzeg jest miastem uzdrowiskowym i ma przemysł. Gadanie ,że Kołobrzeg nie może mieć przemysłu to głupota.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn