Dzisiaj odbyło się otwarcie kopert w przetargu na remont ulicy Zdrojowej. Do magistratu wpłynęły dwie oferty. Teraz trwa ich weryfikacja.

Obie oferty, które wpłynęły w przetargu na remont ulicy Zdrojowej  nie mieszczą się w kwocie jaką miasto przeznaczyło na ten cel. Jedna z nich opiewa na ponad 25 milionów, druga ponad 18. Anna Mieczkowska będzie jednak wnioskowała o zwiększenie kwoty przeznaczonej na tę inwestycję. W tej chwili jest to 15 i pół miliona. Z czego ponad 13 milionów stanowi kwota dofinansowania w ramach programu „Polski Ład”.

Remont Zdrojowej to jedna z trudniejszych inwestycji z jaką przyszło się mierzyć miastu. Przypomnijmy, remont obejmuje nie tylko przebudowę drogi i chodników ale też przebudowę instalacji wodno – kanalizacyjnej czy deszczowej. Znikną szpecące rury ciepłownicze, które zostaną położone pod ziemią. Ich miejsce zajmie zieleń.

Teraz trwa weryfikacja ofert, która może potrwać około 2 tygodnie. Jeżeli oferta, którą wybierze miasto będzie spełniała wszystkie wymogi formalne, nastąpi przekazanie placu budowy.

Komentarze  
+2 # misio 2022-05-12 10:03
Pewnie wezmą najtańszą a później będą brać inne aby naprawiać problemy, standard :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # ? 2022-05-13 09:03
Nie instalacji wodno-kanalizacyjnej ino sieci.Instalacja jest wewnątrz obiektu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook