Jak się dowiedzieliśmy dzisiaj odbył się konkurs na stanowisko dyrektora kołobrzeskiego szpitala. Komisja podjęła decyzję i wybrała. Nazwisko nowego szefa szpitala poznamy po zakończeniu wszystkich procedur.

Do kolejnego konkursu przystąpiło 9 osób. Spośród nich komisja konkursowa wybrała jednego kandydata, który ma objąć stanowisko dyrektora. Udział w powtórzonym konkursie wzięli wszyscy kandydaci, którzy starali sie o to stanowisko. Przypomnijmy. Wcześniej okazało się, że dwóch członków komisji konkursowej, to podwładni jednego z kandydatów. Miało chodzić o Tomasza Szymańskiego, który obecnie jest zastępcą dyrektora wydziału zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

Skład komisji konkursowej zmieniono i dzisiaj ponownie przeprowadzono rozmowy kwalifikacyjne. Nazwisko nowego dyrektora kołobrzeskiego szpita poznamy w ciągu najbliższych dni.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook