Tomasz Szymański został powołany na stanowisko dyrektora Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Nowy dyrektor rozpocznie pracę w placówce 25 stycznia.

Tomasz Szymański ma 32 lata. Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostkami ochrony zdrowia w Polsce. Posiada uprawnienia trenera coacha w biznesie. Od 2007 roku pracował w Wydziale Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego, gdzie zajmował się rozliczaniem projektów realizowanych z funduszy unijnych przez marszałkowskie jednostki ochrony zdrowia. W 2013 roku został zastępcą dyrektora tego wydziału. Uchwałę o rozstrzygnięciu konkursu i wyborze dyrektora kołobrzeskiego szpitala Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego podjął podczas posiedzenia, w czwartek, 14.01.2016 roku. (tekst i fot. Urząd Marszałkowski)

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook