Miasto rozstrzygnęło konkurs ofert na na prowadzenie działań wspierających dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie. Wybrano ofertę Stowarzyszenia Kropka - Wolni od Uzależnień "MOC w niemocy”.

Stowarzyszenie Kropka Wolni od Uzależnień powstało w 2013 roku. Wśród swoich członków posiada specjalistów terapii uzależnień, psychologów, pedagogów, instruktorów i wiele innych osób chcących pomagać. 

Najnowszy projekt stowarzyszenia "MOC w niemocy” zakłada, że raz w tygodniu, specjaliści będą się spotykali z grupą osób, potrzebujących wsparcia zakresie przemocy i przeciwdziałnia przemocy w rodzinie. Każda osoba, która potrzebuje wsparcia może się zgłaszać do punktu, który znajduje się przy ulicy Okopowej 15a w Centrum Spraw Społecznych. Oczywiście stowarzyszenie zapewnia pełną anonimowość. Projekt jest skierowany do mieszkańców miasta gminy Kołobrzeg.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+2 # VOZA 2022-06-08 17:45
5 piw.Szkola TVNu nie idzie w las.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook