Praca operacyjna, pomysłowość oraz umiejętna synteza zebranych materiałów jaką wykazali się funkcjonariusze Posterunku Policji w Ustroniu Morskim pozwoliła na zatrzymanie 34-letniego mieszkańca Koszalina.

W dniu 08 czerwca 2022 roku funkcjonariusze z Ustronia Morskiego zostali powiadomieni o kradzieży 24 sztuk europalet o wartości 720 złotych.

Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej na terenie jednej z placówek handlowych, znajdujących się w tej miejscowości. Sprawne działanie policjantów pozwoliło na wytypowanie mieszkańca Koszalina który mógł mieć związek ze zdarzeniem. Funkcjonariusze po zdobyciu informacji na temat miejsca jego pobytu udali się tam. Mężczyznę zastano w pojeździe, który posłużył do kradzieży palet, a w jego wnętrzu ujawniono skradzione przedmioty.

Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Odzyskane przedmioty wróciły do prawowitego właściciela.

Komentarze  
0 # kuba 2022-06-12 08:27
Artykuł zwala z nóg... :D :D :D I ta kara... To jak mają się ci szubrawcy i złodzeje z rządy wspułmiernie do swych czynów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # zima 2022-06-12 19:49
Pan zbiera opał na zimę. ;-) ;-) Tylko pomylił go z chrustem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook