Radio ZET wraz z Urzędem Marszałkowskim i Prezydent Miasta Kołobrzeg zaprasza na długi rowerowy weekend nad Bałtykiem. 16 czerwca przy kołobrzeskiej latarni morskiej powstanie rowerowe miasteczko, które tego dnia będzie działać od godziny 11 do 16.

Organizatorzy przygotowali wspaniałe zabawy i moc atrakcji dla miłośników jednośladów. Na odwiedzających będą czekać kolarskie trenażery, strefa znakowania rowerów, tor przeszkód na najmłodszych jeżdżących na rowerach, mini zawody kolarskie oraz warsztaty. Do dyspozycji będą przeróżne rowerowe gadżety i kaski. Planowana jest też super niespodzianka dla entuzjastów dwóch kółek.

Każdy uczestnik rowerowego miasteczka Radia ZET będzie mógł zapoznać się również z bogatą ofertą turystyczną miasta Kołobrzeg oraz Pomorza Zachodniego.

Jeżeli jesteście miłośnikami aktywnego wypoczynku, to nie możecie ominąć tego wyjątkowego eventu, w końcu sezon rowerowy rozkręca się na dobre.

Komentarze  
0 # robin 2022-06-14 07:06
Otwarcie lata z Polskim Radiem nie mogło się odbyć w Kołobrzegu. Za to radio (edit), a i owszem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Wolfskin 2022-06-14 07:35
Od lat dział promocji i wskazana pani szefowa kojarzy mi się z przystanek plaża tvn i radio zet. Oprócz kilku kapiszonów oraz niejasnej i nieczytelnej polityki promocji miasta nie ma nic. Pchanie pieniędzy na siłę do tvn to pewnie umowa wiadomej formacji politycznej. Propmocja to chaos i szarość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn