Od  jutra, jednostka o nazwie Water Peace będzie pływać po kołobrzeskim porcie, a także rzece Parsęcie. Dzisiaj odbył się jej próbny rejs.

Rejsy tramwajem wodnym ruszyły w lipcu ubiegłego roku. Projekt przygotowany przez Zarząd Portu Morskiego cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego atrakcja pojawiła się także w tym roku.

Nowa jednostka, która pomieści 12 osób będzie widoczna w kołobrzeskim porcie oraz na Parsęcie. Każdego dnia będzie się odbywało 5 kursów. Posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca będą mogli skorzystać z atrakcji z rabatem. 

Jednostka będzie kursować na trasie Port Jachtowy przy Marinie Solnej – rzeka Parsęta – Port Rybacki – Port Jachtowy. Cały rejs będzie trwał blisko godzinę.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook