Od 27.06. rusza pierwszy etap prac przy przebudowie ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Łopuskiego. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych.

Od poniedziałku rusza przebudowa ul. Armii Krajowej, a co za tym idzie, droga na remontowanym odcinku będzie nieprzejezdna. Co ważne zmiany będą dotyczyć też ul. Dworcowej. Na tym etapie przejazd przez skrzyżowanie ul. Dworcowej z ul. Armii Krajowej będzie odbywał się tylko w jednym kierunku, czyli na samym skrzyżowaniu jeden pas ruchu będzie wyłączony. O kolejnych etapach a zarazem zmianach w organizacji ruchu Miasto będzie informowało odrębnie.

Zakończenie całej inwestycji jest przewidziane na 4 grudnia 2022 r. Jej koszt to 5,88 miliona złotych – w ramach tego powstanie nowa nawierzchnia, chodniki, elementy małej architektury, oświetlenie oraz zostanie wymieniona podziemna infrastruktura wodno - kanalizacyjna i kanalizacja deszczowa.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook