W sobotę 25 czerwca, już po raz czternasty odbędzie się akcja Motoserce. Jak co roku, organizatorem wydarzenia jest Klub Motocyklowy Voyager.

Motoserce to ogólnopolska akcja zbiórki krwi, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W Kołobrzegu organizowana jest przez Klub Motocyklowy Voyager.

Organizatorzy przygotowali również nagrodę dla krwiodawców, którzy już teraz mogą oddawać krew w punkcie krwiodawstwa w Kołobrzegu. Jeśli ktoś nie zdąży oddać krwi do soboty, może to zrobić na miejscu podczas akcji, na Skwerze Pionierów. Oczywiście nie zabraknie motocykli. Motoserce ropocznie się o godzinie 10 i potrwa do 15-16. 

I pamiętajmy, że krew to jeden z najbardziej pożądanych „leków”, jakimi dysponuje medycyna. Można ją uzyskać tylko od drugiego człowieka, dlatego liczba dawców zawsze jest niewystarczająca.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook